Gerda van den Outenaar neemt afscheid

NUNSPEET – Gerda neemt na 24 jaar afscheid van Gymnastiekvereniging Nunspeet, daarvoor heeft ze ook nog eens 13 jaar les gegeven bij gymnastiekvereniging SSS Elburg.

Ze neemt niet alleen afscheid als trainster maar ook als bestuurslid van de vereniging. Woensdag 25 oktober nam zij officieel afscheid in de gymzaal waar zij verast werd door haar turnsters. Zij vormden een mooie erehaag waar zij onderdoor mocht lopen. Vanuit het bestuur en haar turnsters heeft ze ook nog een aantal mooie cadeaus mogen ontvangen. Gerda heeft niet alleen voor de vereniging veel gedaan maar zeker ook voor de meiden van de B-selectie. Ze zullen haar gaan missen.

Geschreven door Daniëlle Meloen I RTV Nunspeet

Leave Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *